„Dobra zmiana w krainie Aslana”

POŁAJEWO 2
Podczas ferii zimowych, a dokładnie od 25 do 31 stycznia 2016r. odbył się obóz socjoterapeutyczny zorganizowany przez naszą fundację a dofinansowany z dotacji UMWW. Miejscem wypoczynku dla 20 dzieci z gminy Połajewo był ośrodek TABOR w Witkowie, z którym współpracujemy.

W trakcie obozu dzieci i młodzież uczyły się zachowań asertywnych, skutecznej komunikacji a także rozwiązywania konfliktów w społecznie aprobowany sposób.

POŁAJEWO
Dzięki dobremu zorganizowaniu czasu wolnego poprzez granie w planszówki oraz uczestniczenie w zajęciach rekreacyjnych opartych na pedagogice zabawy uczestnicy nawiązali dobre relacje z innymi uczestnikami oraz wychowawcami, a także nauczyli się współpracy i okazywania innym szacunku.

POŁAJEWO 3
Podczas 7 dni wypoczynku nie zabrakło również wycieczek zarówno rekreacyjno-sportowych takich jak basen, lodowisko, kręgle czy seans w kinie jak i edukacyjnych – lekcja muzealna
w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.

Liczba atrakcji oraz jakość nawiązanych relacji na pewno wpłyną na dobre i długotrwałe zapamiętanie czasu ferii zimowych 2016 przez uczestników obozu.

POŁAJEWO 4