Z ostatniej chwili:

  Zajęcia dla dzieci w Klubie Maluszka

  1. Chcesz aby Twoje dziecko miało miłe popołudnie po szkole, a przy okazji nauczyło czegoś co przyda się w życiu dorosłym? Angielski w fundacji AQQ jest najlepszym rozwiązaniem:) dlaczego u nas? - zajęcia prowadzi rewelacyjna, pełna pozytywnej energii i czułości dla dzieci p. Asia, pedagog i filolog j. angielskiego. -dzieci uczą się nie tylko godzinę tygodniowo, ale każdego dnia oglądając krótki materiał video utrwalają poznane na zajęciach zwroty -zapewniamy wszystkie potrzebne materiały - nie trzeba kupować dodatkowych podręczników -dzieci poznają angielski w najlepszy sposób - wszystkimi zmysłami.

  517098382 - pod tym nr, możesz zapisać swoje dziecko. Miejsc mamy niewiele bo pracujemy w małych grupach - max 8 osób. Napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej:)

  Więcej…

  KLUB DETEKTYWA CYFERKI II

  Z ogromną przyjemnością rozpoczęliśmy w połowie września realizację projektu „Klub Detektywa Cyferki II”. Dzięki Fundacji mBanku, która dofinansowała ten projekt możemy spotykać się z dziećmi w wieku od 6 do 10 lat i razem rozwiązywać różnego rodzaju zagadki, w czym bardzo pomaga nam Królowa Nauki – Matematyka.

  Więcej…

  Klub Detektywa Cyferki - podsumowanie

  Klub Detektywa cyferki to nazwa projektu realizowanego przez fundację AQQ od marca do czerwca bieżącego roku.  Zajęcia dla 48 dzieci dofinansowane były ze środków fundacji mBank.

  Więcej…
an image

Krótko na temat pracy fundacji

Fundacja powstała z czystej chęci pomocy drugiemu człowiekowi. Pokazania mu, że istnieje alternatywa spędzania wolnego czasu, niż ten który nam serwują środki masowego przekazu.
Wskazania jak otworzyć się na innych.

Czytaj więcej

 

 • Aktywizowanie młodzieży, dorosłych i seniorów do pracy na rzecz innych.
 • Wytworzenie umiejętności nawiązywania serdecznych relacji z innymi ludźmi.
IMG
Fundacja realizuje swe cele poprzez:
  a) Organizowanie, fundowanie i prowadzenie obozów, kolonii,  półkolonii socjoterapeutycznych oraz profilaktycznych dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin
  b) Organizowanie, fundowanie i prowadzenie obozów, kolonii,  półkolonii  wypoczynkowych, krajoznawczo – turystycznych oraz sportowych.