Klub Detektywa Cyferki - podsumowanie

Klub Detektywa cyferki to nazwa projektu realizowanego przez fundację AQQ od marca do czerwca bieżącego roku.  Zajęcia dla 48 dzieci dofinansowane były ze środków fundacji mBank.

Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele pozytywnych wrażeń. Stawialiśmy przed małymi detektywami zadania, których rozwiązanie nie było łatwe. Dzieci uczyły się bawiąc – czasem na dywanie, czasem na dworze a czasami przy stoliczkach. Podczas każdego spotkania zadbaliśmy również o małe co nieco dla dzieci. Dziękujemy lokalnym firmom takim jak piekarnia Glanc, sklep Eurosam, Sklep owocowo-warzywny p. Szeszyckiej oraz Sad Zawieja za ufundowanie poczęstunku dla dzieci. 

 

1

 

 

 

 Wszystkie zajęcia, w których uczestniczyły dzieci przygotowane były przez psychologa Małgorzatę Rybacką w taki sposób, aby angażować różne funkcje poznawcze, dostarczać dzieciom zróżnicowane bodźce i pobudzać do pracy obie półkule mózgowe. Dzięki temu zajęcia były dla dzieci ciekawe i dostarczały im wiele radości i satysfakcji z rozwiązanych zagadek. 

Dziękujemy 1

 

 

Dodać również trzeba, że w realizację projektu ogromny wkład miała młodzież angażująca się w wolontariat w fundacji AQQ. Dziękujemy za pomoc Zuzannie Łyskawińskiej, Weronice Ostrowskiej, Kacprowi Biela, Julii Miechowicz, Mirianie Janickiej, Paulinie Chyblewskiej, Oliwii Jaroszewskiej oraz Vanessie Biela.

 

2  3