Koniec wakacji - koniec animacji?

Koniec wakacji  - koniec animacji?

Absolutnie nie! Działania, które prowadzone są przez fundację AQQ w ramach projektu „Wesołe podwórko” nadal będą trwać. Przeniosą się tylko z podwórka do pomieszczeń i zmienią trochę formę. Na jesienne popołudnia proponujemy wszystkim mieszkańcom gminy Witkowo spotkania przy grach planszowych.

 

Pomimo zmiennej pogody udało nam się przeprowadzić prawie wszystkie zaplanowane animacje. Ciężka praca wolontariuszy, którzy poświęcili swój wolny wakacyjny czas przyniosła wiele radości dzieciom z gminy i miasta Witkowo. W czasie wakacji przeprowadziliśmy łącznie 33 animacje w 10 różnych miejscach.  Na każdej animacji było średnio 15 dzieci co oznacza, że z animacji skorzystało ok. 495 dzieci. Wolontariuszom należą się zatem ogromne brawa!!!

Czas wakacji to dla naszej fundacji nie tylko prowadzenie animacji dla dzieci. Już teraz przygotowujemy się do kolejnych działań. Poznajemy zasady gier planszowych, bowiem we wrześniu i październiku zapraszamy mieszkańców Witkowa i okolicznych wsi na PLANSZOTEKI.  Mamy co robić bo kolekcja naszych gier liczy ponad 100 sztuk  a kolejne 10 zostało zakupionych ze środków pozyskanych w ramach projektu „Wesołe podwórko”. Projekt możemy realizować dzięki Stowarzyszeniu Światowid realizującym Program Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności na mocy umowy zawartej z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Aktualności dotyczące naszych działań znajdziecie Państwo na naszej stronie www.aqq.org.pl oraz na facebooku.